איך בוחרים מזרון?

מגיע שלב בחיים בו צריך להחליף את המזרון אבל איך עושים את זה נכון? איך בוחרים מזרן שיתאים במיוחד לתנאים שלכם ובו זמנית גם לנוחיותכם? זה יכול להיות מזרן קפיצים, בלי קפיצים, ספוג, לטקס ועוד כמה וכמה חומרים שחשוב לדבר עליהם לפני שיוצאים ומתחילים את הבחירה. כאמור, כל מזרנים מציגים יתרונות, חסרונות ומה שביניהם וכאן יהיה עליכם להחליט מה באמת נכון לקנות, צריכים סדר בכל הבלגן הזה? הנה כמה טיפים שיהפכו את הרכישה הזו לפשוטה יותר.

איך מחליפים מזרן באמת?

אם אתם צריכים לבצע החלפת מזרון, חשוב שתדעו, אתם מבלים לא מעט על המזרון הזה ולכן אי אפשר לעשות את הבחירה הזו ברפרוף הדעת, מה כן לעשות? לקבוע את היום שלכם על פי המזרן אותו תבחרו והפעם תבחרו נכונה. רוצים להפסיק להרגיש עייפים, עצבנים או אפילו לא מרוכזים בעבודה, שימו לב ייתכן והמזרן שלכם הוא לא הדבר הנכון ולכן הגיע הזמן לבחור אותו בצורה קצת שונה.

מה צריך להחליף כשהמזרן ישן?

לאחר עשר שנים זה כמו מצריך את זה- אתם מחויבים להחליף את המזרן בכדי שלא לגרום לתחלואות שקשה אחר כך לטפל בהם. מזרן ישן מתמלא אבק, קרדית האבק ובסופו של דבר הוא כבר לא עושה את תפקידו כראוי ולכן חשוב מאוד לעזוב את הכול ולחשב את המסלול מחדש. בשלב הראשוני אתם חייבים לרכוש מזרן ממישהו שאתם בוטחים ומכירים אותו ולמה? כי אם חלילה בחרתם מזרון שלא מחברה רצינית ולא בדקתם את המפרט של המזרן בעיות עתידיות תגענה ולכם לא יהיה את המענה הנכון. ולכן יש לבדוק את המרכיבים של המזרן, ממה הוא עשוי?

גובה המזרן – האם הוא מספק אתכם?

גובה המזרן הוא גם פרמטר שיש לקחת בחשבון וזאת בכדי שיהיה קל להגיע אליו מבלי לטפס, כמו כן רצוי שלא יהיה נמוך מדי שאז יהיה גם  קשה להתרומם ולקום מהמיטה. רוצים לדעת במדויק מה נדרש מכם לעשות? מדדו את גובה המיטה ורק לאחר מכן צאו וקנו את המזרן המתאים.