דלתות אפוקסי

דלתות אפוקסי הוא השם הגנרי של דלתות שחלק מהגימור שלהן כרוך בצביעת הדלת בצבעים ייחודיים. הצבע האפוקסי מעניק לדלת מרקם איכותי וחזק מצד אחד ומראה ייחודי מצד שני. ואלה רק חלק מהיתרונות הרבים הגלומים בדלתות מהסוג האמור. מהן בעצם דלתות אפוקסי? מהם היתרונות הרבים הגלומים ברכישת דלתות מהסוג הזה ומדוע הן עדיפות על מרבית הסוגים של דלתות חוץ ופנים הקיימים כיום? היכן ניתן להשיג דלתות אפוקסי איכותיות ברמה הגבוהה ביותר? בשורות הבאות נתמקד בסוג ייחודי זה של דלתות פנים לבית ולעסק.

דלתות אפוקסי – מה זה בעצם

דלתות אפוקסי הן כאמור דלתות שהגוף שלהן בכללותו נצבע בצבע ייחודי המשפר את האיטום ואת החוזק של הדלת והופך אותה לעמידה בפני מרבית המפגעים האפשריים. דלתות אפוקסי נמנות עם הדלתות האיכותיות ביותר ורמת החוזק מצד אחד והגימור האיכותי והמושלם מצד שני הופכות אותן לכאלה שאין להן מתחרים. המבנה הייחודי והצביעה האיכותית והבלתי מתפשרת של הדלתות הללו, הופכות אותן למחסום המושלם בפני חדירה של רטיבות ומים לחללים הפנימיים השונים של הבית. בנוסף, דלתות שנצבעו בשיטה הזאת הן עמידות מעבר למקובל בדרך כלל בפני שחיקה ובפני שריטות ומפגעים אסתטיים אחרים. זאת, לאורך זמן וגם כאשר הדלתות נמצאות בשימוש מאסיבי.  שמות אפשריים נוספים לדלתות מהסוג הזה הם דלתות שלייפלק ועוד מגוון שמות, כאשר כולם מכוונים לתוצאה אחת בלבד – דלתות אפוקסי.

תהליך הצביעה והיכן משיגים דלתות אפוקסי איכותיות

תהליך הצביעה והגימור של דלתות אפוקסי הוא מסובך למדיי, אבל בסיכומו של עניין מתקבלת דלת איכותית ועמידה הרבה מעבר למקובל בפני מפגעים שונים, כפי שכבר הוזכרו לעיל. את הדלתות כאמור ניתן להשיג אצל מיטב היצרנים המתמחים בתחום. חשוב להדגיש בעת ההזמנה את המידות הנדרשות של הדלת או הדלתות הנדרשות. זאת, משום שבמידות שהן מעבר לסטנדרט המקובל, קרי שישים סנטימטרים לכל הפחות ותשעים סנטימטרים לכל היותר, הדלתות ייוצרו בהזמנה מיוחדת. מומלץ לבצע מדידה על ידי איש מקצוע מוסמך המבין בנושא ומכיר היטב את המורכבויות שלו. את הדלתות כאמור לעיל ניתן להשיג במבחר צבעים ובמבחר  גדול לא פחות של עיצובים, הן במראה הכללי של הדלת והן באביזרים הנלווים אליה, כדוגמת הידיות או המסגרת שלה. רוצים לדעת עוד? מעוניינים להזמין ולרכוש את הדלתות האיכותיות ביותר בית או לעסק? צרו קשר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הצרכים ואת ההעדפות שלכם ויתאימו עבורכם דלתות אפוקסי איכותיות.