מערכות ישיבה מבד

מערכות ישיבה מבד הן מערכות ישיבה סלוניות אשר הריפוד שלהן עשוי מסוגים שונים של בד. בשנים האחרונות נכנס ציפוי הבד יותר ויותר לעולם הריהוט. זאת, בגלל השילוב הנכון בין מחיר איכותי מצד אחד לבין הקלות הרבה יחסית שבה ניתן לנקות את מערכת הישיבה מצד שני. מהם סוגי מערכות הישיבה המוכרים בשוק? מדוע עדיף במקרים רבים ללכת דווקא על מערכת ישיבה מבד ולא על אחותה, קרי מערכת ישיבה המצופה עור? בשורות הבאות נספר עוד על מערכות שינה בכללותן ועל היעילות שלהן ביחס לסוגים אחרים של ריהוט לסלון.

הסוגים השונים של מערכות ישיבה

הריהוט הסלוני בכלל ומערכות הישיבה בפרט, נבדלות האחת מרעותה בכמה וכמה תחומים. החומר שממנו הן עשויות, הצבע של מערכת הישיבה וכן המבנה שלה. באשר לחומר – ניתן למצוא אצל היצרנים או בחנויות הרהיטים המובחרות מערכות ישיבה מבד, ומנגד מערכות ישיבה מעור או מחומרים אחרים דמויי עור. לכל החד מהחומרים הללו יתרונות שונים, שעליהם נדבר בהמשך המאמר. בכל האמור בצבע – מערכות ישיבה מעור או מבד מגיעות בשלל צבעים וניתן להתאים אותן בצורה מיטבית לצבע הקיים בשאר פריטי הריהוט שבסלון. חלק לא פחות חשוב במערכות הישיבה הוא המבנה שלהן. יש מערכות ישיבה פינתיות שכל החלקים בהן מחוברים אלה לאלה. ואולם בדרך כלל מורכבת מערכת הישיבה מספה גדולה המיועדת לשלושה אנשים ולצידה ספה המוצבת המאונך המספיקה עבור שני אנשים. לעיתים מזומנות כוללת מערכת ישיבה מהסוג האמור גם כורסה המיועדת לאדם יחיד, המשלימה את התמונה הייחודית בסלון ובבית בכללותו.

היתרונות של מערכת ישיבה מבד

היתרון החשוב והבולט ביותר של מערכות ישיבה מבד היא האפשרות להסיר את כיסוי הבד של המערכת, להכניס אותו למכונת הכביסה ולכבס. בניגוד למצב הזה, מערכות ישיבה מעור או מחומרים אחרים שאינם בד, הופכות אל מלאכת הניקוי למסובכת שלא לומר בעייתית. ככל שהכתמים על מערכת הישיבה הם גדולים ומשמעותיים יותר, כך היעילות של עבודת הניקיון הופכת לבעייתית יותר. במרבית המקרים ניתן לבצע את הניקיון באופן מעשי אבל במקרים שבהם מדובר במלאכה מקצועית, ההצעה החד משמעית היא להעביר את מלאכת הניקיון לאנשי מקצוע שיבצעו את עבודה במהירות וביעילות. מעוניינים להבין טוב יותר את האופציות העומדות בפניכם? חושבים לרכוש מערכת ישיבה מבד או מעור? ניתן ליצור קשר כעת במייל או באמצעות האתר ואנו נחזור אליכם בהקדם. אנו נלמד את הצרכים שלכם ונציע לכם את מערכת ישיבה איכותית בהתאמה מושלמת לצרכים ולהעדפות הספציפיות שלכם.

המאמר נכתב בשיתוף דיבאני סנטר.